Kadeřnictví

  • moderní střihy
  • barvení vlasů, melírování, přelivy
  • svatební účesy, účesy pro slavnostní příležitosti, večerní účesy
  • preparace vlasů, trvalé
  • masáže hlavy pro růst, uvolnění, relaxaci
  • poradenství a prodej vlasové kosmetiky
  • ošetření URS System
  • ombré, Balyayge apod. typy barvení
  • pracujeme výhradně s výrobky: Echosline, Oroexpert, Previa, Alcina

Základní ceník:
Dámské:

Střihání, foukaná od 350 Kč
Komplet barvení (barva, střih, foukaná a styling) od 880 Kč
Komplet melír (melír, střih, foukaná a styling) od 980 Kč
Foukání (mytí a styling) od 200 Kč
Svatební účes (dle náročnosti) od 600 Kč
Ošetření URS System od 400 Kč
Ombré, Balyayge apod. typy barvení od 1200 Kč
Kompletní stahování barvy od 1800 Kč

Pánské:

Střihání      od  150 Kč
Střihání, mytí, sušení      od 150-450 Kč

Dětské:

Dětské střihání od 100 Kč

Ostatní dle dohody

URS SYSTÉM hloubkové ošetření vlasů – Ultrasonic Repairing System
Ošetření trvá cca jednu hodinu a zahrnuje – umytí vlasů, nanesení regeneračního produktu, prožehlení vlasů, smytí produktu, foukání.
Ultrafialová žehlička:
Speciální studená žehlička na vlasy pro ošetření vlasů s poškozenou strukturou. Spolu s vhodnými produkty podpoří zacelení vnější struktury vlasu, vlas tak zůstává chráněný, lesklý a se zdravým vzhledem. Žehlička je vhodná pro všechny typy a délky vlasů. S použitím UV žehličky je zajištěno:
Dokonalá hloubková péče.
Léčba vlasového vlákna.
Posílení vlasové struktury.
Oprava poničených vlasových vazeb.
Vyhlazení vlasové kutikuly.
Vnitřní regenerace vlasů.
Odolnost a pružnost.
Použitím URS systému dochází kombinací ultrazvuku a infračerveného světla k vniknutí ošetřující masky, séra hluboko do vlasu a tím je vlas intenzivněji ošetřen než při běžné regeneraci.
Jedná se o intenzivní ošetření vlasů, opravuje vlasové vlákno, vyhlazuje kutikulu a dodává vlasům pružnost. Zajišťuje velmi dobrou rozčesatelnost vlasů, lesk, hebkost a poddajnost, což maximálně zvyšuje atraktivitu každého účesu. Procedura také výrazně eliminuje statickou elektřinu. Ultrazvuková technologie rozpohybuje částice výživné látky určené podle typu Vašich vlasů a rozkládá je na mikromolekuly, které mohou lépe proniknout do struktury vlasu. Spolu s ultrazvukovými vlnami umožňuje infračervené světlo průnik výživných látek hluboko dovnitř vlasu a její udržení uvnitř. Působením infračerveného záření se také uzavírají keratinové šupinky vlasu. Stejně jako kůže a nehty -VLASY potřebují péči! Dopřejte svým vlasům alespoň jednou měsíčně toto ošetření a vaše vlasy rozzáří a stanou se vaší pýchou.

Nová profesionální značka nabízí kadeřníkům to nejlepší z luxusu. Oroexpert kombinuje vlastnosti mikročásteček zlata a exkluzivní eko-certifikované ingredience pro dosažení nejlepších výsledků a respekt k životnímu prostředí. Speciální složení s dokonalou reparační a kosmetickou schopností zajištuje absolutní krytí šedin, dodává vlasům lesk, hydrataci, hebkost, a ochranu s dlouhotrvajícími výsledky. Regenerační vlastnosti zlata kombinované s vyplňujícími, zpevňujícími a vyživujícími schopnostmi kyseliny hyaluronové.

ECHOSLINE je italská značka nabízející výrobky ve více než 50 zemích po celém světě. V současnosti je jedním z největších profesionálních výrobců produktů určených pro péči o vlasy. Všechny produkty jsou vyrobeny a vyvinuty pro všechny typy vlasů. Výrobky značky ECHOSLINE jsou zárukou profesionality, spolehlivosti a zároveň jsou i bezpečné a šetrné k vašim vlasům. Produkty značky ECHOSLINE jsou snadno dostupné a zároveň jsou určeny i pro běžné domácí použití. Profesionální barvy na vlasy od značky Echosline zaručují vysokou stabilitu odstínů a dokonalé krytí šedin.
ECHOSLINE Italská profesionální vlasová kosmetika, která kombinuje výhody:
* PRAKTICKÉHO POUŽITÍ – PERFEKTNÍCH VÝSLEDKŮ – PŘIJATELNÉ CENY
Klasická a dynamická dohromady, taková je značka ECHOSLINE
Šetrná přírodní kosmetika PREVIA
Značka PREVIA vznikla za účelem potěšit ty, kteří používají její produkty. Je to mladá značka, která chce uspět na trhu díky vysoké kvalitě svých produktů. Jejich filozofie je zároveň i jejich mottem: Vaše vlasy milují naše produkty. Yourhair. Love it. Veškeré produkty jsou kompletně navrhovány a vyráběny v Itálii, což zaručuje jejich vysokou kvalitu.

Značka Alcina představuje profesionální německou kosmetiku, která netestuje na zvířatech. S dlouholetou tradicí 100 let zkušeností a výzkumu. Její hlavní prioritou je vysoká kvalita všech produktů a veškeré účinné látky jsou mnohokrát testovány a vzájemně harmonicky sladěny. V řadě vlasové péče ALCINA najdete přípravky určené speciálně pro péči o pokožku hlavy a o jemné, suché nebo rychle se mastící vlasy. ALCINA upřednostňuje přírodní účinné látky jako je alantoin, rostlinné oleje, vitaminy a další. Vyhoví tedy všem individuálním potřebám a jen tak budou zdravé, krásné a chráněny před vnějšími vlivy. Jen tak se zamilujete do svých vlasů. Kvalitní stylingové přípravky ALCINA Vám pomohou vytvořit dokonalý účes, který vydrží dlouhé hodiny. Při výrobě přípravků myslí ALCINA nejen na kvalitní složení, ale především na vaše vlasy a na to, aby nebyly fénováním a stylingem zbytečně namáhané.

Kadeřnictví Dobříš

Kadeřnictví Dobříš

Kadeřnictví Dobříš

Kadeřnictví Dobříš

Kadeřnictví Dobříš